پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷    


   

انجمن صنفي مديران منابع انساني و گروه مديران حرفه اي منابع انساني با عضويت بيش از 4000نفر از مديران و فرهيختگان دانشگاهي با برگزاري بيش از 800 نشست #تخصصي روزانه به نشاني http://yon.ir/hriran کانال هاي: کارگاه https://t.me/hrmtiran و @HRMIR جذب @Rcruitment درج رزومه کارجو: http://yon.ir/Recruitmen درخواست نيروکارفرماها: http://yon.ir/Employer

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
مدیران منابع انسانی

آمار نيازمنديها

نفر بازديد آگهي تاريخ
۶۶۱۳۵۲ ۲ ۰۸/۲۴
۲۳۱۷۱۲۱۰ ۰ ۰۸/۲۳
۱۴۷۶۵۶۲ ۰ ۰۸/۲۲
۲۴۵۹۱۲۳۸ ۱ ۰۸/۲۱
۲۵۰۸۱۳۳۶ ۰ ۰۸/۲۰
۱۵۶۸۶۵۶ ۱ ۰۸/۱۹
۳۱۲۲۲۱۵۲ ۰ ۰۸/۱۸

اخبار

  • انتشار گزارش #آینده_‌پژوهی ایران ۱۳۹۷
  • نتایج 950نشست تخصصی مدیریت
  • سوال : آیا از لحاظ قانونی امکان پرداخت مزایای پایان کار به صورت ماهیانه وجود داره؟
  • ممنوعیت نصب هر گونه آگهی و اعلان تهدیدآمیز در محیط‌های اداری که مراجعان را در ابراز نظرات انتقادی با خوف و تردید مواجه سازد
  • شغل پاره وقت ،تمام وقت برای دانشجویان ،کارمندان و... بادرامدی مناسب و مستمر
  • فروش ویژه : اهدای کتاب به عنوان با ارزش ترین هدیه (سازمانها،شرکتها...)
  • عناوین نشستهای تخصصی مدیران و دانشگاهیان
  • آلمان؛ تصویب لایحه برابری دستمزد زنان و مردان
  • رئیس‌جمهور قانون کاهش ساعات کار بانوان دارای شرایط خاص را برای اجرا ابلاغ کرد.
  • قتل عام انقلابی گنجشکها به دستور مائو!
  • لینکدونی

    [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

    سوال : آیا از لحاظ قانونی امکان پرداخت مزایای پایان کار به صورت ماهیانه وجود داره؟

    سرويس :
    97/03/01-19:04
    2018-05-22 19:04:26
    آخرين مشاهده : 97/08/19-21:49
    31 : کد خبر

    تعداد مشاهده : 111


     

    پاسخ استاد #زنگنه : سنوات پایان خدمت در پایان قرارداد کار، اعم از دائم یا موقت، به ازای هر سال، یک ماه آخرین حقوق به کارگر پرداخت می‌شود. در مورد قرارداد‌های کمتر از یک‌سال نیز به نسبت مدت قرارداد این مزایا باید محاسبه و پرداخت شود. اگر کارگاهی سنوات پایان خدمت را ماهانه پرداخت نماید در حکم علی الحساب است و در پایان قرارداد بایستی تسویه حساب گردد ماده 24- در صورت خاتمه قرارداد کار ، کار معین یا مدت موقت ، کارفرما مکلف است به کارگری که مطابق قرارداد ، یک سال یا بیشتر ، به کار اشتغال داشته است برای هر سال سابقه ، اعم از متوالی یا متناوب بر اساس آخرین حقوق مبلغی معادل یک ماه حقوق به عنوان مزایای پایان کار به وی پرداخت نماید . برای سال ۹۷ و حداقل حقوق مزایای پایان کار ماهیانه ۹۲۶۰۵۷ ریال در نظر گرفته شده. پس اگر این مبلغ را به صورت ماهیانه پرداخت کنیم در پایان سال مشکلی پیش نمیاد؟ ....... 👈لینک https://lnkd.in/gYrzGww

       

    shoghl@shoghl.org یا info@farhangiannews.ir
    درج آگهي در سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
    با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .

    www.coms.ir